Mis teeb meid eriliseks?

SISALDAB looduslikku piimhapet

Toetab tupe mikrofloora heade bakterite kasvu

TAGAB tasakaalustatud pH

hoiab intiimpiirkonna loomulikku happesust

EFEKTIIVSUS JA OHUTUS kliiniliselt testitud

ennast tõestanud intiimpartner

AASTATEPIKKUNE kogemus

miljonite naiste usaldus kogu maailmas

Täisvalik

intiimpesuvahendeid igale eluperioodile või sümptomile

Looduslikud aktiivsed toimeained

Rikastatud looduslike aktiivsete tervistavate toimeainetega.

Lactacydi kaubamärgi lugu

Meie Lactacydis usume, et naiste tervis nõuab erilist tähelepanu ja hoolt. Aastate pikkuse kogemusega on Lactacyd intiimhooldusele pühendunud naiste hügieeni spetsialist.

Lactacyd asutati Prantsusmaa teadlaste poolt, kes tahtsid luua tõhusat toodet ärrituse vältimiseks. Parimaid toimeaineid otsides avastasid nad piimhappe väärtuse.

Naise keha toodab piimhapet loomulikult intiimpiirkondade kaitseks. Nende uurimistöö tulemuseks oli intiimpesuvahend, mis pakkus naistele seda õrnust, mida nad naiste hügieeni tarbeks otsisid. Selle maheda puhastusvahendi mõjusust ja kõrvalmõjude vähesust on tõestanud arvukad testid ja kinnitanud kasutamine miljonite naiste poolt kogu maailmas.

Meie Lactacydis mõistame tõeliselt, mida naised intiimhügieeni jaoks vajavad ning pakume tooteid igale elujärgule, pakkudes värskuse ja mugavuse saavutamiseks lahendusi teie konkreetsetele igapäevastele vajadustele.

Küsimused Lactacydi kohta

Mõned korduma kippuvad küsimused Lactacydi kohta

Mis on laktoseerum?

Laktoseerum on piimast toodetud looduslik koostisaine. Seda kasutatakse häbeme kaitsva keskkonna stabiliseerimiseks ja säilitamiseks.

Kuidas tuleks naiste pesuvahendit kasutada? Võin ma seda kasutada iga päev?

Lactacydi võib kasutada vedelseebina välistel intiimpiirkondadel duši all või vannis. Ajage see vahule ja loputage hoolikalt voolava veega. Kuivatage hoolikalt puhta käterätikuga.

Kandke ainult välisele häbemepiirkonnale. Lactacydi toodetel on kohandatud pH, mis hoiab tupe loomulikku happesust.
Lisaks on need väga mahedad ja seebivabad, mistõttu sobivad igapäevaseks kasutamiseks.

Olen aastaid oma tupe pesemiseks kasutanud vedelseepi ja tükkseepi ning mul pole olnud mingeid probleeme. Kas mul ikka on vaja naiste pesuvahendit kasutada?

Seepidel on nende vormist (vedel või tükk) sõltumatult tavaliselt kõrge pH, mis on tupe enda loomulikust keskkonnast väga kaugel.
Sellised tooted vaid kahjustavad tupe loomulikku happelist kihti, mis kaitseb seda halbade bakterite eest.

Lactacydi toodetel on kohandatud pH, mis hoiab tupe loomulikku happesust. Lisaks on need väga mahedad ja seebivabad, mistõttu sobivad igapäevaseks kasutamiseks.

Mis on piimhape?

Keha toodab seda vedelikku häbemenahas ja tupe sisemuses, et luua looduslikult happelist keskkonda.
See loomulik happesus soosib tupe mikrofloora täiuslikku tasakaalu. Tupes esinevad head ja halvad bakterid hoitakse siis tasakaalus ja intiimpiirkonnad on igasuguste infektsioonide eest
kaitstud. Piimhapet toodavad laktobakterid (head bakterid), kelle kasvamist omakorda soodustab happeline (madala pH-ga) keskkond.

Lactacydi tooted sisaldavad bioloogilist päritolu L-piimhapet, sama tüüpi, mida keha loomulikult toodab, ja neil on kohandatud pH, mis vastab tupe loomulikule happesusele.

Mis on laktobakterid?

Laktobakterid on sellised tupe mikrofloorasse kuuluvad bakterid, mis toodavad piimhapet. Piimhape loob happelise keskkonna, mis kaitseb tuppe kahjulike bakterite ülemäärase arengu eest, mis võib põhjustada mitmesuguseid infektsioone. Mida suurem on laktobakterite hulk, seda stabiilsem on tupe loomulik happeline keskkond.

Kas Lactacydi võivad kasutada kõik naised?

Jaa, miljonid naised on Lactacydi rahulolevad kasutajad. Teie esimesest menstruatsioonist menopausi järgse ajani pakub Lactacyd täisvalikut kõigile eluperioodidele sobitatud intiimpesuvahendeid.

Millises vanuses võib hakata Lactacydi kasutama?

Lactacydi võib kasutada alates esimesest menstruatsiooniperioodist. Üldiselt algab menstruatsioon umbes 12 aasta vanuselt, kuid võib esineda ka varem või hiljem. Hormoonide mõjul hakkavad tekkima sekretsioonid ja lõhnad. Lactacydi igapäevase intiimhoolduse tooted aitavad säilitada teie intiimpiirkonna loomulikku tasakaalu, aidates teil end tunda värskema ja enesekindlamana.

Kas Lactacydi võib kasutada iga päev?

Lactacydi toodetel on kohandatud pH, mis hoiab tupe loomulikku happesust. Lisaks on need väga mahedad ja seebivabad ja sobivad igapäevaseks kasutamiseks.

Kas Lactacydi võib kasutada seespidiselt?

Ei, tupe sisemuse pesemine pole vajalik. Tupp puhastab end ise, seega pole vajadust sinna sisestada pesuvahendeid ega muid sarnaseid tooteid. Lisaks on sisepesu bakteriaalse vaginoosi (BV) riskitegur. Võite end tunda puhta ja värskena, kasutades välispiirkonna (häbeme) pesemiseks leebet puhastusvahendit koos lõhnaainetega, näiteks Lactacydi.

Kus Lactacydi müüakse?

Lactacydi müüakse apteekides ja supermarketites. Lactacyd Pharma sari on saadaval üksnes apteekides.

Milliseid tooteid saan ma kasutada lõhna vältimiseks?

Lõhnade vältimiseks alustage leebe puhastava pesuvahendiga nagu Lactacyd Fresh. See pesuvahend sisaldab aktiivseid desoreerivaid toimeaineid, mis aitavad lõhnade teket ära hoida.

Mille poolest on Lactacyd erinev?

Lactacydi tooted sisaldavad selliseid toimeaineid, näiteks piimhapet, mis toetavad tupe loomulikku kaitsevõimet. Toodetel on kohandatud pH, mis hoiab tupe loomulikku happesust. Lisaks on need väga mahedad ja seebivabad ja sobivad igapäevaseks kasutamiseks.