Rasedus

Ka rasedus, üks kõige ilusamaid aegu teie elus, on ühtlasi muutuste aeg teie kehas. Selles artiklis vastame kõigile küsimustele raseduse ja teie intiimpiirkonna kohta. Kuidas tunda end raseduse vältel värske ja enesekindlana ja mida teha tupeinfektsioonide korral.

Kas Lactacydi võib kasutada ka raseduse ajal?

Lactacyd on raseduse ajal täiesti ohutu. See on mahe, seebivaba ja teie intiimpiirkonna jaoks kohandatud. Raseduse
ajal on teie intiimpiirkond eriti haavatav. Kasutage vahendit Lactacyd Pharma antibakteriaalse toimega intiimpesuvahend, mis aitab tõrjuda bakterite levikut ja säilitada teie intiimpiirkonna loomuliku tasakaalu.

Kas Lactacydi võib kasutada regulaarselt, kui on plaanis rasestuda?

Absoluutselt. Lactacydi kasutamine teie viljakust ega sperma potentsust ei mõjuta.

Mis siis, kui olen rase ja mul on tupeinfektsioon (mis on enamiku rasedate naiste puhul tavaline), kas sel ajal on turvaline võtta suu kaudu manustatavaid ja lokaalse toimega ravimeid?

Raseduse aegsete tupeinfektsioonide puhul ravimite võtmise osas on alati turvalisem küsida nõu oma günekoloogilt. Kui kahtlustate, et teil on raseduse ajal tupeinfektsioon, minge kohe arsti juurde, et ta saaks teid läbi vaadata ja anda teile õiged juhised, millist ravi kasutada.

Kui mul tekib raseduse ajal tupeinfektsioon, kas ma peaksin oma lapse pärast muretsema?

Suurem osa rasedate tupeinfektsioone last ei kahjusta. Pärmseenpõletikud ei liigu raseduse ajal tavaliselt emakasse ega saa lapsele kuidagi häda teha. Igasugused mured seoses selliste infektsioonidega on seotud peamiselt ema sügelusest ja valudest tingitud vaevustega.

Hiljutised uuringud on näidanud, et bakteriaalne vaginoos (BV) suurendab enneaegse sünnituse või raseduse katkemise ohtu*. Kui
kahtlustate, et teil on raseduse ajal tupeinfektsioon, minge oma arsti juurde.

Rasedatel naistel on tupeinfektsiooni oht kümme korda suurem kui mitterasedatel. Raseduse ajal tõuseb hormoonide tase, mis häirib normaalset tupekeskkonda ja võimaldab levida halbadel bakteritel. Seega, kui olete lapseootel, käige tupeinfektsioonide ennetamiseks või kiireks raviks regulaarselt arsti juures.