Skip to main content

Igapäevane isiklik hügieen

Hea üldine hügieen on tervisliku elustiili alustalaks. Duši all käimine, hammaste pesemine ja käte regulaarne pesemine on kõik asjad, mida me tervena püsimiseks teeme. Ka meie isiklik intiimhügieen väärib korralikku tähelepanu.

Lactacyd_Home_Banner

Lactacyd® toodetega korraliku ja hea isikliku hügieeni eest hoolitsemine tagab, et tunnete end värskena ja enesekindlalt ka menstruatsiooni ajal. Kuna Lactacyd® tooted sisaldavad looduslikku piimhapet - mis on teie intiimpiirkonnas looduslikult olemas -, toetavad need teie intiimfloorat ja aitavad hoida teie intiimpiirkonda tasakaalus. Mahe, seebivaba koostis on nii õrn, et võite seda kasutada iga päev. Lugege allpool lähemalt, kuidas saate iga päev oma intiimpiirkonna tervise eest hoolitseda.

Lactacyd_Home_pHbalance_EE

Oma intiimpiirkonna floora tasakaalus hoidmine

Tupefloora koosneb arvukatest bakteritest ja muudest mikroorganismidest. Need mikroorganismid elavad omavahel tasakaalus ja moodustavad koos kaitsva barjääri. Kui aga tasakaal on häiritud, võib teie intiimpiirkond muutuda nakkustele vastuvõtlikumaks. Seetõttu on oluline kasutada tooteid, mis ei häiri teie keha loomulikku tasakaalu või mis aitavad vajadusel ka intiimpiirkonna tasakaalu taastada.

Lactacyd® Classic kasutamine intiimhoolduseks on ideaalne igapäevaseks hügieeniks. Kui olete vastuvõtlik infektsioonidele, võite kasutada Lactacyd® PREBIOOTIKUMIDEGA. See pesuvahend tuli hiljuti müügile ja on mõeldud teie keha loomuliku mikrofloora tugevdamiseks. Kui teie nahk on tundlik või kergesti ärrituv, võite valida Lactacyd® Pharma Sensitive. Need pesuvahend on spetsiaalselt välja töötatud tundlikele ja kergesti ärrituvatele intiimpiirkondadele.

Intiimhooldus menstruatsiooni ajal

Menstruatsiooni ajal on teie intiimpiirkonna loomulik tasakaal verekaotuse tõttu ajutiselt häiritud. Kuna Lactacyd'i tooted® sisaldavad looduslikku piimhapet - midagi, mis esineb loomulikult teie intiimpiirkonnas -, toetavad tooted teie intiimfloorat ja aitavad hoida teie intiimpiirkonda tasakaalus. Lactacyd® Pharma intiimpesuvahend kaitseks BAKTERITE vastu tugevdab teie intiimpiirkonna loomulikku vastupanuvõimet, aidates samal ajal vältida ebameeldivaid lõhnu.

Tips_tampons

Nõuanded menstruatsiooni ajaks

Hoolitsege enda eest regulaarselt

Puhastage oma intiimpiirkonda väliselt vähemalt kord päevas, et jääda värskeks ja vältida ebameeldivaid lõhnu. Peske käsi enne ja pärast tualetiskäiku, kui vahetate hügieenisidet või tampooni ja pärast pühkimist.

Kasutage õiget toodet

Kuna tupe limaskest on tundlikum kui muud kehapiirkonnad, on oluline kasutada alati spetsiaalselt intiimhoolduseks mõeldud toodet. Seda seetõttu, et tavaline seep või dušigeel võib häirida intiimpiirkonna loomulikku floorat ja happesust.

Olge tähelepanelik selle suhtes, mida kannate

Vältige kitsaste riiete või sünteetiliste kangaste kandmist, mis ei lase teie kehal hingata. Kitsad riided võivad tõsta teie intiimpiirkonna niiskust ja temperatuuri ning seega ärritada teie nahka, seega on parem kanda puuvillast aluspesu ja vabalt istuvaid riideid. Nii tunnete end alati värske ja kuivana.

Vahetage hügieenisidemeid või tampoone regulaarselt

Ühe ja sama hügieenisideme või tampooni liiga pikaajaline kasutamine suurendab infektsiooniriski. Liiga pikaajaline kokkupuude niiske hügieenisidemega võib samuti nahka ärritada. Kui kasutate tampoone, siis on kõige parem valida kaitse, mille imavus on võimalikult madal, kuid mis on siiski teie vereerituse jaoks piisavalt imav. Liigselt imavate kaitsevahendite kasutamine võib põhjustada hõõrdumist või kuivust.

Pühkige ennast eestpoolt tahapoole

Püüdke oma tuppe ja anaalpiirkonda eraldi pühkida ning tehke seda alati kõigepealt eest ja seejärel tagantpoolt. See vähendab tupeinfektsioone põhjustada võivate kahjulike bakterite ülekandumise ohtu.

Kasutage kondoome

Kaitsmata seksuaalvahekorras suureneb tõenäosus vere kaudu levivate haiguste, nagu HIV ja hepatiit B, ülekandmiseks või nakkuse saamiseks. Seega on iga seksuaalvahekorra puhul kõige mõistlikum kasutada kondoomi.

Suggested Products carousel