Skip to main content

Teie intiimtervis väärib erilist tähelepanu ja õiget hoolitsust

Lactacyd® on kaubamärk, mida usaldavad miljonid naised kogu maailmas. Lactacyd® austab ja toetab teie intiimpiirkondi teie igas eluetapis. Olles maailmas esikohal intiimhügieeni valdkonnas, oleme uhked oma 70aastase kogemuse üle selles valdkonnas.

Why lactacyd

Lactacyd® puhul on naiste intiimtervis meie prioriteet.  

Me mõistame, kui tundlik on teie intiimpiirkond, ja teame ka, kui oluline on happelise pH taseme säilitamine naise hea tervise tagamiseks. Valmistame teile tooteid, mis vastavad kõrgeimatele kvaliteedistandarditele.

  

grid1

Kliiniliselt tõestatud

Lactacyd® tooted on kliiniliselt testitud nende tõhususe ja ohutuse osas.

grid2

Loodusliku piimhappega

Looduslik piimhape soodustab heade bakterite kasvu teie intiimpiirkonnas ja aitab säilitada tupefloora loomulikku happesust.

grid3

Rikastatud looduslike toimeainetega

Lactacyd® tooted on rikastatud aktiivsete koostisosadega, et tagada teile iga päev värske ja mugav tunne.

70-years-experience

70 aastat kogemust käsikäes uue tehnoloogiaga

Lactacyd® pakub laia valikut intiimhooldustooteid, mis on müügil supermarketites või apteekides, samuti spetsiaalset Pharma-toodete sarja, mis on saadaval ainult apteekides.

Kuna intiimhügieen on midagi enamat kui lihtsalt intiimhügieen, oleme hiljuti laiendanud oma valikut libestusainega*. Nüüd tagab Lactacyd® ka kõige intiimsematel hetkedel maksimaalse mugavuse ja pehmuse. Nagu Lactacyd's hooldusvahendid, on ka see uus tootesari saanud kasu meie kogemustest ja tugineb teaduslikule alusele.

  

Tagades mugavuse iga päev...

Lactacyd® tooted on õige pH-ga ja arvestavad teie tupe loomuliku happesusega. Need on õrnad, seebivabad ja sobivad igapäevaseks kasutamiseks.

Alates esimesest menstruatsioonist kuni pärast menopausi: Lactacyd® pakub põhjalikku valikut pesuvahendeid, et te tunneksite end iga päev värskena ja mugavalt.

Või mingi erakorralise perioodi vältel

On erinevaid tegureid, mis võivad teie intiimpiirkonnad tasakaalust välja viia. Näiteks hormonaalsed muutused või igapäevane sporditegevus. Ka nendel aegadel on Lactacyd® teile abiks.

Lactacyd® intiimhooldustooted on mõeldud igaks etapiks teie elus. Need vastavad naiste vajadustele alates teismelistest kuni üle 50-aastaste naisteni, kuid ka intensiivsetel perioodidel nagu rasedus ja pärast sünnitust on Lactacyd® teile toeks.

Product Category Listing
Image
Lactacyd_Clasic

Intiimpesuvahendid

AVASTA

Image
Lactacyd_CaringGlide

Intiimpiirkonna libesti

AVASTA

 

Number 1 maailmas intiimhoolduse osas…

Seda usaldavad miljonid naised kogu maailmas.