Skip to main content

Tulevased emad

Kui olete rase, toimub teie kehas palju hormonaalseid muutusi. Vaadake, kuidas saate oma intiimpiirkonna tasakaalus hoida.

pregnancy

Rasedus on aeg, mida paljud naised tõeliselt hindavad. Tulevase emana tahate nautida rasedust võimalikult väheste muredega. Kuid rasedus põhjustab teie kehas väga olulisi muutusi. Võimalik, et hormonaalsed muutused muudavad teid intiimsete infektsioonide ebamugavustundele vastuvõtlikumaks. Uurige, kuidas saate raseduse ajal oma intiimtervise eest hoolitseda.

Pregnancy_Sensitive_Intimate_Zone

Tundlik intiimpiirkond

Raseduse ajal ja pärast sünnitust on hormonaalsed kõikumised täiesti normaalsed, kuid need võivad häirida teie intiimpiirkonna tasakaalu ja muuta teid vastuvõtlikuks ebamugavustundele. Tupe limaskest on ärrituse suhtes tundlikum, mis võib samuti ebamugavustunnet suurendada. Kolmanda trimestri ajal on eriti oluline oma intiimtervise eest hästi hoolt kanda, kasutades õrnatoimelisi tooteid, mis ei riku tasakaalu.

Kuidas kaitsta oma intiimpiirkonna tasakaalu?

Raseduse ajal on oluline järgida head intiimhügieeni. Teie tupe happesuse tase muutub ja see võib häirida teie intiimpiirkonna loomulikku tasakaalu. Seetõttu on Lactacyd® välja töötanud tooted, mis vastavad teie vajadustele. Need on mikrofloora suhtes õrnatoimelised ja soodustavad organismi loomulike bakterite kasvu. Samuti vähendavad need ärrituse võimalust ja väiksemaid ebamugavusi, mis võivad raseduse ajal tekkida. Isegi kui tunnete juba ebamugavust, sest tasakaal on rikutud, võib Lactacyd® leevendada teie sümptomeid ja aitab viia keha mikrofloora tagasi tasakaalu.

Sellest artiklist leiate lisateavet selle kohta, kuidas saate oma intiimpiirkonna eest hoolitseda.

Lactacyd_Home_pHbalance_EE
Pregnancy_Safe_Efficient

Ohutu ja tõhus

Lactacyd® on raseduse ajal ohutu kasutada. See on õrnatoimeline, seebivaba ja kohandatud tulevaste emade vajadustele. Veelgi enam, toodete tõhusus on kliiniliselt tõestatud. Võite kasutada Lactacyd® Pharma Lactacyd Pharma kaitseks BAKTERITE vastu, et tugevdada oma intiimpiirkonna loomulikku kaitsevõimet. Kui teie nahk on tundlik või kergesti ärrituv, valige Lactacyd® Pharma TUNDLIKULE nahale. Ka pärast sünnitust on soovitatav intiimtervise eest hoolitseda Lactacyd® toodetega, mis aitavad tugevdada intiimfloora tasakaalu.

Suggested Products carousel