Skip to main content

Kogu info teie intiimpiirkonnast

Käesolevas artiklis selgitame, kuidas teie intiimpiirkond toimib ja mis on teie intiimpiirkonna vaginaalse floora kaitsmiseks olulised. Lisainfo

Lactacyd_Home_Banner

Tupe ja häbeme limaskestad on äärmiselt tundlikud koed. Isikliku intiimhügieeni mittejärgimine või ebasobivate toodete kasutamine võib seetõttu häirida teie intiimpiirkonna tasakaalu. Mõned igapäevased tegevused ja hormonaalsed muutused võivad samuti teie intiimpiirkonna tasakaalu oluliselt mõjutada. Selles artiklis selgitame tasakaalustatud intiimfloora säilitamise tähtsust naise tervise jaoks.

Lactacyd-Tips-Sexuality-Intimate-Health

Millest koosneb teie intiimpiirkonna floora?

Teie tupp sisaldab erinevat tüüpi baktereid. Mõned on head bakterid, mis aitavad tupe tervena hoida, teised aga potentsiaalselt kahjulikud. Tavaliselt hoiab teie tupefloora nende kahe vahel õrna tasakaalu. Tavalised igapäevased tegevused võivad mõjutada teie tupe normaalset kaitsevõimet. Seetõttu on oluline hoolitseda oma tupe eest seebivabade toodetega nagu Lactacyd®i pesuvahendid, mis austavad teie intiimpiirkonna loomulikke kaitsemehhanisme.

Tasakaalust väljas

Tupel on looduslik kaitsekiht, mis toimib kaitsemehhanismina nakkuste ja nakkusi põhjustada võivate mikroobide vastu. See kaitsekiht on loomulikult happeline, mis tähendab, et teie tupe pH on tavaliselt vahemikus 3,8–4,5. Kui happesus muutub, siis paljunevad kahjulikud bakterid kergemini, mis võib häirida tupefloora tasakaalu ja tekitada tupes ebamugavustunnet. Normaalsed hormonaalsed kõikumised menstruaaltsükli, raseduse või menopausi ajal võivad häirida keskkonna happelisust, kuid ka muud igapäevased tegevused, sealhulgas sport, seksuaalvahekord, mõned ravimid (nt antibiootikumid) või liibuva aluspesu kandmine, võivad teie tupefloora tasakaalust välja viia.

Lactacyd_Home_pHbalance_EE
about-intimate-zone

Mis on piimhape ja miks see on oluline?

Laktobatsillid on tervisliku tupefloora säilitamisel ühed kõige olulisemad bakterid. Nad toodavad piimhapet, mis aitab kaasa intiimkeskkonna happelisusele. Piimhape on teie intiimpiirkonna kaitsmisel ülioluline. Kuna piimhape hoiab tupe pH-taseme madalal, on see kõigi Lactacyd® toodete koostisosa. Nende toodete kasutamine intiimhoolduseks tagab selle, et teie intiimpiirkonna pH püsib tasakaalus ja kaitseb seega intiimpiirkonna tasakaalu. Kas soovite rohkem teada hea intiimtervise hoidmise kohta? Lugege meie nõuandeid optimaalse intiimse heaolu saavutamiseks.

Suggested Products carousel