Kuivus

Kuivus on üks intiimpiirkonna levinud vaevusi.
Selline kuivus võib olla tingitud hormonaalsetest muutustest menstruatsiooni, menopausi või nõrgenenud vastupanuvõime tagajärjel.

Mida saate teha, kui teil on probleem intiimpiirkonna kuivusega?

Kui seks pole nii nauditav kui teile meeldiks, võib abiks olla libesti või libestatud kondoom. Ärge kunagi kasutage tupe niisutamiseks sülge, sest sülje pH on erinev ja suust pärit bakterid võivad kahjustada tupe loomulikku kaitsevõimet.
Lactacyd Pharma Hydratant niisutav intiimpesuvahend on tasakaalustatud pH-ga ja sisaldab niisutavaid koostisosi, mis toovad teie intiimpiirkonda lisaniiskust. Kui tunnete, et teie probleemid on keerulisemad, küsige nõu arstilt või günekoloogilt.

Tupe kuivus ja menopaus

Vaevus võib anda end tunda sisemiselt, väliselt, või mõlemat moodi. Paljud naised märkavad tupe kuivust esimest korda siis kui vahekord muutub ebamugavaks või üleminekul menopausi. Tupekuivuse leevendamiseks ja intiimsete hetkede meeldivamaks muutmiseks võib kasutada tupeniisutajat. Lactacyd Pharma Hydratant niisutav intiimpesuvahend on tasakaalustatud pH-ga ja sisaldab niisutavaid koostisosi, mis toovad intiimpiirkonda lisaniiskust.